İçeriğe Atla Menüye Atla
RSS

DUYURULAR

MİSAFİRHANELER 01 Ekim 2018
Katılımcıların sempozyum boyunca konaklayabilecekleri misafirhane iletişim bilgileri aşağıda verilmiş olup, konaklamak isteyenlerin irtibata geçerek yer ayırtmaları gerekmektedir. Not: Söz konusu misafirhanelerden ATO Congressium Merkezine servis hizmeti verilecektir.
[Devamı]
STANT KURULUMU 13 Eylül 2018
2. Ulusal Heyelan Sempozyumunun fuaye alanında; kurum, kuruluş ve firmalarınızın temsil edilmesi amacıyla stantların kurulması planlanmaktadır. Bu doğrultuda taleplerinizin iletişim bilgileri ile birlikte heysemp2018@afad.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir.
[Devamı]
SEMPOZYUM KAYIT İŞLEMLERİ 14 Mayıs 2018
Sayın Katılımcılarımız,Sempozyuma katılım sağlayacak olan tüm misafirlerimizin (resmi yazı ile yapılan başvurular dâhil olmak üzere) mutlaka https://heysemp2018.afad.gov.tr/tr/Kongre.Uye/kayit sekmesinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
[Devamı]
Sempozyum Organizasyon Başkanı Sn. Prof. Dr. Murat Ercanoğlu’nun mesajı 14 Mart 2018
Ülkemizde afetlerden kaynaklanan zararların azaltılması çalışmalarının temel dayanak noktası, kurumsal bazda Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)’dır. AFAD, kuruluş amacı da gözetildiğinde, herhangi bir afetten kaynaklanacak zararların azaltılması çalışmalarında merkezi bir noktada bulunmakta olup, diğer kurum ve kuruluşlar ile koordineli bir şekilde çalışarak, afetler konusunda birincil sorumluluğa sahip kuruluşlarımızdan birisidir. Diğer bir deyişle, afete hazırlıklı olma konusunda gerek teknik anlamda, gerekse insanlarımızı bilinçlendirme/haberdar etme konularında, ülke afet yönetimi ve stratejilerinin geliştirilmesinde en etkin sorumluluğa sahip bir kurumdur.Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi, Türkiye’de de doğa kaynaklı afetler nedeniyle, günümüze değin birço...
[Devamı]